Akcia „1+1 zadarmo“

Akcia ako stvorená počas horúceho leta.

Dajte svojim deťom príležitosť naučiť sa niečo pri hre s našimi hovoriacimi knihami aj počas prázdnin. Nenechajte ich iba pri televízore, tablete alebo počítači.

Nech sa zahrajú a popri tom sa niečo aj naučia.

 

V ponuke sú naše hovoriace knihy pre deti od 3 rokov na výučbu cudzích jazykov.  PaedDr. Martina Šipošová, PhD., vedúca katedry anglického jazyka, vyzdvihla pozitíva výučby anglického jazyka prostredníctvom hovoriacich kníh, ktoré podporujú deti v samostatnom, kreatívnom a hravom učení sa cudzieho jazyka.

 

Hovoriace knihy rozvíjajú u detí pozornosť a sústredenie. Séria knižiek Mia na farme a Mia v meste hravou formou rozvíja aj matematické a logické myslenie detí, pomáha im rozširovať slovnú zásobu a vedomosti. IRS hovoriace knihy podporujú v oblasti logopédie správnu výslovnosť a pomáhajú pri nácviku sluchovej diferenciácie, rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu a stimulujú verbálno-akustickú pamäť.

 

Je už len na vás, ktoré IRS hovoriace knihy si vyberiete. A nezabudnite aj na seba J

Akcia je iba na IRS hovoriace knihy. Neplatí na IRS hovoriace perá. Pri kúpe dvoch hovoriacich kníh je lacnejšia hovoriaca kniha zadarmo. Akcia je platná do vypredania zásob.