Hra a učenie

IRS hovoriace knihy v slovenskom jazyku sú ideálnym darčekom pre všetky deti. Naše knihy určite deti potešia, zabavia a veľa naučia. Referencie od spokojných zákazníkov nájdete na našej facebookovej stránke https: www.facebook.com/hovoriacehryknihyaucebnice/.

S použitím hovoriaceho pera IRS sa naše knižky stávajú hovoriacimi s množstvom nahovorených textov, pútavých príbehov, riekaniek, hádaniek, pesničiek, zvukov z prírody a z bežného života, ako aj úloh so spätnou kontrolou.

„Deti si s hovoriacimi knihami užijú veľa hodín zábavy. Naše knihy ich formou hry vtiahnu do hľadania odpovedí, pri ktorých si rozvíjajú logické myslenie, pozornosť a sústredenie.“

IRS hovoriace knihy sú vhodné aj pre najmladšie deti, ktoré ešte nevedia čítať. Vďaka hovoriacemu peru IRS ich bez problémov vedia používať aj samostatne, bez aktívnej prítomnosti rodiča.

IRS hovoriace knihy hravou formou stimulujú priestorové, matematické a logické myslenie detí, pomáhajú rozširovať ich slovnú zásobu a uľahčujú prípravu na vstup do základnej školy.