Referencie

Tu nájdete zhrnuté všetky referencie od našich zákazníkov. Veríme, že vám pomôžu rozhodnúť sa pre Hovoriace knihy IRS ako vhodný a zmysluplný produkt pre vaše dieťa. Prečítajte si, čo o hovoriacich knihách povedali ich spokojní majitelia.

referencie hovoriace knihy IRS

Vážená pani Krátka,

objednávka dobre došla, ďakujem za rýchle vybavenie. Ďakujem aj za malý darček, ktorý ste priložili, náš malý Max sa poteší.

Žijem vo Francúzsku, ale malý vie aj po slovensky. Musím preto ešte raz pochváliť vaše knižky, je to pre mňa skvelá pomôcka pri výuke slovenčiny!

Príjemný zvyšok týždňa prajem, s pozdravom.

Jana

referencie hovoriace knihy IRS

Pani Krátka,

ešte raz vám ďakujem za rýchle vybavenie. Malý knižku zbožňuje, čítame ju každý večer. Naozaj skvelý nápad! Pekný deň, s pozdravom.

Jana

referencie hovoriace knihy IRS

Dobrý deň, ja som sa až teraz dostala k hovoriacim knižkám, doteraz ich nosil manžel v aute.

SÚ ÚŽASNÉ!

Keby som vás mohla niekde vychváliť, urobím to hneď. Ja už ani neviem, ako som sa vlastne dostala k vašej stránke. Potrebujete VIAC reklamy, tie knižky sú FANTASTICKÉ! No škoda, že som to malému nekúpila keď bol menší a mal problém aj s výslovnosťou. Vôbec som o tom nevedela, a to som na internete každý deň.

Pekný deň.
Spokojná zákazníčka

referencie hovoriace knihy IRS

Knižky sú fantastické. Synček si ich nevie vynachváliť. Ďakujeme.
Jana S.

referencie hovoriace knihy IRS

Neodolali sme akcii za 7 gólov (7 knižiek), tak sa z pera teší už aj dcérka a zároveň sme si doplnili zbierku knižiek. Syna 3,5 roka najviac zaujali húseničky. Celú si ju sám prešiel hneď, ako sme rozbalili balík. Dodanie super rýchle. Prajeme čo najviac zákazníkov. Kto váha nad kúpou, tak nech neváha a podporí tento super slovenský projekt!
Eva Š.

referencie hovoriace knihy IRS

Tieto knižky sú úžasné. Kúpila som celú sadu vnúčikovi pod stromček, všetkým môžem len odporučiť.
Libuša V. D.

referencie hovoriace knihy IRS

My sme si nedávno objednali vaše knižky a drobci sú spokojní.
Michaela M. V.