Hovoriace pero

Hovoriace pero IRS
pre každého

IRS hovoriace pero si stačí zakúpiť raz, pri prvom nákupe našich hovoriacich kníh. Používanie pera je jednoduché, takže to bez problémov zvládnu všetky vekové kategórie. Pozrite si video alebo interaktívny návod a presvedčíte sa sami.

Reprodukcia zvuku z IRS produktov

IRS hovoriace pero reprodukuje zvuk z IRS hovoriacich kníh, nálepiek, kartičiek a ďalších produktov označených logom IRS. Na správnu reprodukciu zvuku treba mať v pere nahratý príslušný audiosúbor. Najaktuálnejšie súbory si môžete jednoducho stiahnuť a nahrať do pera zo stránky hovoriaceknihy.sk (pri jednotlivých tituloch tlačidlom „stiahnuť súbory“).

Nahrávanie zvuku/hlasu

Zaznamenávanie zvuku slúži na akékoľvek nahrávanie zvuku/hlasu cez zabudovaný mikrofón. Nahrávky vo formáte *.wav sa ukladajú do internej pamäte pera. Po ukončení nahrávania si ich možno vypočuť priamo z pera, resp. po pripojení pera k počítaču ich možno stiahnuť do počítača a pracovať s nimi ako s akýmikoľvek *.wav súbormi.

Prehrávanie *.mp3 súborov

Do internej pamäte pera si môžete po pripojení pera na počítač (cez mini USB kábel) jednoducho stiahnuť akékoľvek *.mp3 súbory a prehrávať ich cez zabudovaný reproduktor, respektíve cez slúchadlá pripojiteľné k peru.

Prenos súborov

Po pripojení pera na počítač (cez mini USB kábel) možno do internej pamäte pera nahrávať a prostredníctvom neho prenášať akékoľvek súbory, kedže počítač vníma IRS pero ako externe pripojený disk.