Staň sa našim obchodným partnerom

Dovoľ, aby sme sa ti predstavili. Sme slovenské vydavateľstvo s najširšou ponukou hovoriacich kníh na trhu. Radi by sme ťa oslovili s ponukou predaja našich titulov v tvojej prevádzke alebo e-shope.

 

IRS hovoriace knihy sú darčekom, ktorý deti poteší, hračkou, ktorá zmysluplne zabaví, ako aj didaktickou pomôckou, ktorá naučí. Našimi zákazníkmi sú rodičia detí vo veku od 3 do 10 rokov. Takisto aj učitelia v školách a škôlkach. V ponuke máme aj knižky určené na výučbu angličtiny. Kompletnú ponuku našich titulov, ako aj produktové videá k vybraným titulom nájdeš na www.hovoriaceknihy.sk.

 

Hovoriace knihy sú novinkou, ktorá priťahuje zákazníkov do všetkých predajní, kde sú umiestnené. Ide o klasické papierové knihy, ktoré reprodukujú zvuk prostredníctvom IRS hovoriaceho pera. Vlastníš predajňu s hračkami? Papiernictvo? Obchod s darčekmi? Tak potom sú tieto produkty ako stvorené pre zvýšenie atraktívnosti tvojho sortimentu.

 

IRS hovoriace perá máme v cene od 24,90 eur a IRS hovoriace knihy od 7,92 eur. IRS pero Basic a Standard je kompatibilné so všetkými IRS titulmi, takže si ho zákazník kupuje iba raz. samozrejme, na tovar poskytujeme dvojročnú záruku.

 

Ak máš k dispozícii obchodné priestory alebo e-shop s kapacitou na predaj našich produktov, radi by sme ťa oslovili s touto ponukou:

 

  • pri predaji v tvojej predajni ponúkame férový rabat
  • k tvojej prvej objednávke ti dáme zadarmo 1 ks hovoriaceho pera Basic a 1 ks z každého titulu hovoriacej knihy, podľa tvojho výberu, aby si ich zákazníci mohli vyskúšať
  • na prvý odber poskytujeme rabat vo výške 50 % – je len na tebe, koľko kníh si v rámci prvého odberu kúpiš
  • dodacia lehota tovaru sú 3 pracovné dni od pripísania úhrady na náš bankový účet
  • ponúkame ti plnú marketingovú podporu pre tvoj obchod alebo e-shop (reklamné predmety, partnerskú spoluprácu) podľa tvojej preferencie a možnosti (ukážka www.hovoriaceknihy.sk/grafika – alebo sa vieme dohodnúť, čo by ti pomohlo)

V prípade tvojho záujmu nás kontaktuj, ak máš ďalšie otázky, chcel by si vidieť naše produkty naživo, prípadne by si rád vedel podrobnosti, sme tu pre teba. Kedykoľvek sa nám ozvi na e-mail jsalcak@hovoriaceknihy.sk alebo zavolaj na 0948 940 120. Na tvoj e-mail alebo telefonát sa teší Janko Salčák.

 

Lebo na vzdelávaní nám záleží.